17 Eylül 2009 Perşembe

iki gececi insanın sevgili'liği

başlıkta bahsi geçen mizansen şöyle gelişmekte,
bir adet dişil ile eril kişilik tanışmakta, kaynaşmakta ve her nasılsa paylaşacak çok şey bularak saatlerce konuşmaktadır. bu sohbetler ikisinin de gececi olduğunu farketmesiyle gittikçe geç saatlere kaymakta ve sabahlara kadar msn konuşmaları efenime soyleyeyim "bak bizim burda ezan okunuyor" diye telefon etmelere "bizde de çöpleri toplamaya başladılar" ile devam etmeye kadar dayanmaktadır. Bahsi geçen kankalar ikisinin de gececi olmasına o kadar sevinmektedirler ki " bu saatte msn'de bir tek seni online bulacağımı biliyordum işte kankaaa.." şeklinde sen bana hayran ben cama tırman bir vaziyete bürünmesinde bir sakınca görmemektedirler.
lakin biz biliriz ki kanka ayağı göt ayağı. ben demedim bu bir atasözü. saygıda kusur edip atalarımızı karalamak istemem!
Efenim dediğim gibi kanka ayağı kötü!işte bizim kankalar da bu paylaşım çağlayanının ardından yakınlaşmakta ve hadi ilişkimize bir isim koyalım ahmet, mehmet olsun.. "ehehe çok yaratıcıyız ilişkimize "mehmet" ismini koyduk a dostlar" şeklindeki alternatif çift gerzekliğini aştıktan sonra sevgili olmaya karar verirler.
ve ilişkinin ilk gerdek gecesi gelir çatar.
bizim iki gececinin, saatlerce filmlerden, müzikten yok efendim yönetmenlerden konuşan iki alternatif gececinin saat daha 9 olmadan hemen uykuları geligeliverir.
şarkılar çekilmez olur, filmler hep yarım kalır.
değil mi ki işin sonunda cinsellik var iki gececi insanın sevgili'liliği saat 9'da yatakta sonuçlanır.

Hiç yorum yok: